Anita Mäetalu

//esindustiimi treener

    Kogemus:
  • 2006-2016 Võimlemisklubi Gymnastica, rühmvõimleja
  • 2014-2016 SÜG Tantsutüdrukud, tantsija
  • 2017-2021 TalTech Cheerleaders, tantsija






    Treener:

  • 2016-2017 Ciara Tantsukool, treener
  • 2021-... Saaremaa Tantsutüdrukud, treener     

    Koolitused:

  • 2021 - Treenerite üldainete koolitus: abitreener, EKR tase 3

    Workshopid:

  • 2019- Karina Politanova Vogue workshop

Heleri Soe

//juhatuse liige, esindustiimi abitreener

        Kogemus:
  • 2002-2009 Võimlemisklu20bi Flex, rühmvõimleja
  • 2007-2010 Peotantsuklubi Kitty, peotantsija
  • 2009-2015 Võimlemisklubi Gymnastica, rühmvõimleja
  • 2012-2015 Gymnastica Tantsutüdrukud, tantsija
  • 2013-2015 Öieti rahvatantsurühm
  • 2013-2015 SÜG tantsutüdrukud, tantsija
  • 2016-2018 TalTech Cheerleaders, tantsija
  • 2018-... Lips Tantsutrupp, tantsija
        Treener:
  • 2014-2015 Võimlemisklubi Gymnastica, treener
  • 2014-2016 SÜG Tantsutüdrukud, treener
  • 2017-... Saaremaa Tantsutüdrukud, juhataja ja treener
        Koolitused:
  • 2021 - Treenerite üldainete koolitus: abitreener, EKR tase 3
       Workshopid:
  • 2019- Hypeletics Performance Cheer workshop
  • 2020- Agnes Ihoma Ragga workshop  

Karolin Aksalu

//juuniorite treener

        Kogemus:
  • 2000-2012 Võimlemisklubi Gymnastica, rühmvõimleja
  • 2011-2015 Gymnastica tantsutüdrukud, tantsija
  • 2014-2015, 2016-2018 TLÜ/Kalev tantsutüdrukud, tantsija



      Treener:
  • 2011-2012 Võimlemisklubi Gymnastica, treener
  • 2020-... Saaremaa Tantsutüdrukud, juuniortiimi treener
      Koolitused:
  • 2010 - EEVL rühmvõimlemistreeneri koolitus, 3.tase
  • 2021 - Treenerite üldainete koolitus: abitreener, EKR tase 3

Kristin Aksalu

//juhatuse liige

        Kogemus:
  • 2001-2014 Võimlemisklubi Gymnastica, rühmvõimleja
  • 2012-2014 Gymnastica tantsutüdrukud, tantsija
  • 2013-2015 SÜG Tantsutüdrukud, tantsija
  • 2016-2018 TalTech Cheerleaders, tantsija
  • 2018-2019 Free Flow Studio Commercial hip-hop
  • 2019-2020 Danza Tantsukool Täiskasvanute jazztants
       Treener:
  • 2014-2016 Võimlemisklubi Gymnastica, treener
  • 2014-2016 SÜG Tantsutüdrukud, treener
  • 2017-... Saaremaa Tantsutüdrukud, juhataja ja treener
        Koolitused:
  • 2016 EEVL rühmvõimlemistreeneri koolitus, 3.tase
  • 2019-2020 Mentorprogramm tantsuõpetajale
  • 2020 TÜ täiendkoolitus "Treeneri tee distsipliinini"
  • 2021 TÜ Täiendkoolitus "Tunnete ja tegevuste juhtimine spordis"
  • 2021 EKFL Täiendkoolitus " Turundus ja teenuste disain treenerile"
  • 2021 EEVL EKR 4 ja EKR 5 tasemekoolitus (ilu- ja rühmvõimlemine)
        Kutse:
  • Abitreener (EKR 3): spetsialiseerumine võimlemine (kehtib kuni 2025)

        Workshopid:
  • 2019- Hypeletics Performance Cheer workshop (FIN)
  • 2019- Karina Politanova Vogue workshop
  • 2020- Anastasia Koot Latin Jazz kursus täiskasvanutele
  • 2020- Agnes Ihoma Ragga workshop