ESINDUSTIIM 

Treener: Anita Mäetalu

Esindusrühma väljundiks on kogu hooaja kestel erinevad esinemised ning osalemine Eesti Meistrivõistlusel Cheerleadingus. Treeningutel keskendutakse performance cheer suunale, aga ka koreograafiate, tantsutehnika, akrobaatiliste elementide ja Cheerleading tõstete õppimisele. Lisaks sellele pööratakse tähelepanu painduvuse arendamisele.  Hooaja jooksul toimuvad huvitavad ja arendavad töötoad külalistreeneritega ning vahvad ühisüritused.

Tiimi liikmed on oma grupi kohta öelnud: "Esindustiimis on väga loovad, oskust ja tantsuhimu täis neiud. Meie treener loob meile ilusaid tantse ning teeb trennid lõbusaks ja huvitavaks. Oleme väga ühtehoidvad!"
Pilt: Alar Truu

LASTERÜHM

Treenerid: Anita Mäetalu ja Karolin Tamm

Lasterühm on harrastustiim, kelle eesmärkideks on tantsu, akrobaatika ja cheerleadingu baasteadmiste omandamine. Grupp on suunatud 7-11-aastastele tüdrukutele. Õpitakse nii cheerleading ehk akrobaatilised tõsted, elemente ja trikke vastavalt tasemele, kuid samal ajal ka erinevaid tantsustiile. Kogu hooaja vältel on tantsija fookus ka individuaalse painduvuse ja akrobaatiliste elementide arendamisel, milleks vajalikke harjutusi tehakse tundides.
Foto: Alar Truu

SHOWGRUPP


Showgrupp kasvas välja pikaaegsest ideest teha eraldi grupp, kelle peamine eesmärk on pakkuda erinevatel üritustel kuni 10-minutilist tantsukavade etendust. Show koosneb erinevat stiili tantsudest ning elementidest. Grupp on kinnine ning moodustatakse kutsete alusel. 
Foto: Alar Truu